zzzz Forum - Nick , Muzik , Ödev, Oyunlar, Webmaster, Messenger, R
Sende Bize Katılmak İstemez misin ?
Forumun Tamamından Yararlanmak İçin Üye Olunuz
beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Adsaz14
Sende Bize Katılmak İstemez misin ?
Forumun Tamamından Yararlanmak İçin Üye Olunuz
beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Adsaz14
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı

YazarMesaj
Admin*
Admin
Admin
Admin*

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 148
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/11
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : Evden
Cinsiyet Cinsiyet : Erkek Forum Puanı Forum Puanı : 48377
Rep Puanı Rep Puanı : 1

beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Empty
MesajKonu: beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı   beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Subfor11Paz Mart 13, 2011 5:06 pm

iqlik iStiyør kuLaklarim..ya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden!?

нéя кaяéѕι
ѕιуaнa вσуaимιş вiя вυLмacaуιм.
çözмéуé çaLιşтιкçabeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv içiмdé кaувσLυяѕυи..

Ruh �um kârânLîk'Lârâ beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv ßêdênîm sana âît...
NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM...

tahta tekerleklerle ceset taşıorlarbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv
cesetlerin bazıları yaşıorlar...
cesetler bi daa ölmcklerbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv
cesetler gerie dönmicekler!

Hayallerim var gerçek olmayanbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayanbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyenbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv bir derdim var çaresi ölüm olan...
''Hep İçiNe ataN beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv MutLuLuk roLü oyNayaN kız beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

daha da sessizleşiyorum her geçen günde daha da hissizleşiyorum her hissizleştiğimi fark ettiğimde...

ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Yine Dertbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı SmilivTasabeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı SmilivKeder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur

YaLnız Y**mur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smilivbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv Herkésin Yüzü Gözü IsL** ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi
Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu
Annébeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smilivkücükkén ßi yérim acıınca
öpimmdé gcsin dérdin ya..
KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn=(
Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaymbeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv soğuk we karanLık..!

ßitmez dediğim her $ey bittibeni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı Smiliv gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasam** İçİNdE SINIRDAYIM
HAYKIRSAN DÜNYAYA ANLAMASLAR DERDİNİ YAŞAMAK GÜSEL DEİPTE KANDIRMA KENDİNİ....

ZıLqıtLarı **ıtLarın Kuc**ına Bırakan Bir Şehirde Yaşlenıyorum Hüzne. **ıt Yakmayı biLmeyen qencLiqim. Acı DemLiyor diLinde

TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var. Seytanın Siparişi

Uzak Durun DüşLerimden. Cekin Terapi OrduLarınızı

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

Bir cinayetten ibaret katlettiğin satırlarım..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

beni hep tekerleğimin yarı çarı kadar değeri olmayanlar solladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bengü - Unut Beni